fbpx

Pomocnik przy pracach monterskich

Erding, Powiat Erding, Bawaria, Niemcy
Rekrutacja: czasowa
Znajomość języka: wymagana
Doświadczenie: wymagane
Zakwaterowanie: zapewnione
CV: wymagane
Prawo jazdy: wymagane

Pomocnik przy pracach monterskich – systemy wentylacyjne

Ewl International dla swojego Klienta, niemieckiej firmy, zajmującej się czyszczeniem, konserwacją i naprawą systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko pomocnika

  • Lokalizacja – Erding, Niemcy
  • Start – od zaraz

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku
  • 35h/tydzień
  • Zakwaterowanie płatne (300e/miesiąc)
  • Stawka 14.15 euro brutto/h (od 1. do 3. miesiąca pracy)
  • Stawka 14.50 euro brutto/h (od 4. miesiąca pracy)
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Pojazd służbowy z wyposażeniem i narzędziami do pracy w terenie
  • Szkolenie stanowiskowe (miesiąc w Hamburgu)
  • Praca poza zakładem pracy – w terenie

Zadania:

  • Czyszczenie, konserwacja i naprawa systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej
  • Konserwacja, czyszczenie i wymiana podzespołów zgodnie z instrukcją
  • Ustalenie planu pracy
  • Przygotowanie i kontrola stanowiska pracy
  • Uzupełnianie dokumentacji odnośnie przeprowadzonych czynności

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własne auto
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z montażem, pracą na produkcji
  • Mile widziana podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi narzędzi, czyszczenia komponentów, wymiany i obróbki pojemników filtracyjnych
  • Umiejętność współpracy

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.